Harmonogram Spotkań Informacyjnych BO 2021

07 lutego 2020

Poniedziałek 10.02.

10:30 Bełchatów

 

13:30 Piotrków Trybunalski

16:30 Tomaszów Mazowiecki

1. Szpital Wojewódzki im. Jana Pawła II w Bełchatowie

ul. Czapliniecka 123, Bełchatów

2. Wojewódzki Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli

ul. Dąbrowskiego 13, Piotrków Trybunalski

3. Zespół Szkół i Placówek Oświatowych WŁ

ul. Św. Antoniego 47, Tomaszów Mazowiecki

13:00 Zgierz

 

16:00 Kutno

1.Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. Marii Skłodowskiej-Curie

ul. Parzęczewska 35, Zgierz

2. Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka
ul. W. Jagiełly 6, Kutno

Wtorek 11.02.

13:30 Tuszyn

 

16:00 Brzeziny

1. Wojewódzki Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej Centrum Leczenia Chorób Płuc i Rehabilitacji

ul. Szpitalna 5, Tuszyn

2. Biblioteka Pedagogiczna w Skierniewicach Filia w Brzezinach

ul. Konstytucji 3 Maja 5, Brzeziny

10:00 Pajęczno

 

13:00 Radomsko

16:30 Opoczno

 

1. Biblioteka Pedagogiczna w Sieradzu Filia w Pajęcznie

ul. Wiśniowa 7, Pajęczno

2. Biblioteka Pedagogiczna w Piotrkowie Trybunalskim,  Filia w Radomsku

ul. 11 Listopada 2, Radomsko

3. Biblioteka Pedagogiczna w Piotrkowie Trybunalskim,  Filia w Opoczno

ul. Armii Krajowej 2, Opoczno

 

Środa 12.02.

 

12:00 Wieluń

 

15:00 Wieruszów

1. Biblioteka Pedagogiczna w Sieradzu Filia w Wieluniu

ul. Piłsudskiego 6, Wieluń

2. Biblioteka Pedagogiczna w Sieradzu Filia w Wieruszowie

ul. Klemensa Wierusza 7/9, Wieruszów

10:30 Rawa Mazowiecka

 

13:30 Skierniewice

16:30 Łowicz

1. Biblioteka Pedagogiczna w Skierniewicach Filia w Rawie Mazowieckiej

ul. Zwolińskiego 8d, Rawa Mazowiecka

2. Wojewódzki Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli

ul. S. Batorego 64D, Skierniewice

3. Zespół Szkół i Placówek Oświatowych Województwa Łódzkiego

ul. Ułańska 2,Łowicz

 

Czwartek 13.02.

 

10:00 Łęczyca

 

13:00 Poddębice

 

16:30 Pabianice

1. Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka

ul. Kaliska 13, Łęczyca

2. Biblioteka Pedagogiczna w Sieradzu Filia w Poddębicach

ul. Narutowicza 13, Poddębice

3. Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka

ul. Kilińskiego 37, Pabianice

12:00 Sieradz

 

14:00 Zduńska Wola

16:00 Łask

1. WORD Oddział terenowy Sieradz

ul. 3 Maja 7, Sieradz

2. Biblioteka Pedagogiczna w Sieradzu Filia w Sieradzu

Żeromskiego 10, 98-220 Zduńska Wola

3. Biblioteka Pedagogiczna w Sieradzu Filia w Łasku

ul. 9-Maja 6 Łask

Poniedziałek 17.02.

12:00 Pajęczno

 

15:00 Radomsko

1. Biblioteka Pedagogiczna w Sieradzu Filia w Pajęcznie

ul. Wiśniowa 7, Pajęczno

2. Biblioteka Pedagogiczna w Piotrkowie Trybunalskim Filia w Radomsku

ul. 11 Listopada 2, 97-500 Radomsko

10:00 Kutno

 

13:00 Zgierz

 

1. Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka

ul. W. Jagiełly 6, 99-301 Kutno

2. Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. Marii Skłodowskiej-Curie

ul. Parzęczewska 35, 95-100 Zgierz

Środa 19.02.

10:30 Tomaszów Mazowiecki

 

13:30 Piotrków Trybunalski

 

16:30 Bełchatów

1. Zespół Szkół i Placówek Oświatowych Województwa Łódzkiego

ul. św. Antoniego 47, Tomaszów Mazowiecki

2. Wojewódzki Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli

ul. Dąbrowskiego 13, 97-300 Piotrków Trybunalski

3. Szpital Wojewódzki im. Jana Pawła II

ul. Czapliniecka 123, 97-400 Bełchatów

13:30 Tuszyn

 

 

17:00 Skierniewice

1. Wojewódzki Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej Centrum Leczenia Chorób Płuc i Rehabilitacji

ul. Szpitalna 5, Tuszyn

2. Wojewódzki Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli

ul. Batorego 64D, Skierniewice

Sobota 22.02.

11:00 Łódź

Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego

 Poniżej ww tabela pod linkiem: Harmonogram spotkań dotyczących BO 2020

WYŚLIJ SUGESTIĘ